تور وان

لیست تورهای وان 

تور وان؛ارزان‌ترین سفر خارجی

چرا باید به وان ترکیه سفر کنیم؟ شهر وان، یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری میان ایرانیان است که در مرز غربی کشور ما قرار دارد؛ از این رو امکان سفر بدون دریافت ویزا به این شهر، برای مسافرین ایرانی، فراهم است. این عامل، یکی از مهمترین دلایلی است که بسیاری از افراد، به دنبال یافتن اطلاعات کافی از تور وان ترکیه هستند. علاوه بر این مورد، این شهر، یکی از مراکز مهم خرید و گشت و گذار محسوب میشود؛ به همین دلیل مقصد مناسبی برای گردشگران ایرانی، به شمار میرود.
یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر پرطرفدار بودن شهر وان ترکیه، این است که این شهر، جاذبه های گردشگری فراوان و امکانات رفاهی فوق العاده و متنوعی دارد که با تمامی سلیقه ها، متناسب است. از این رو، شهر وان در صدر لیست مقاصد مسافرتی، قرار میگیرد.تور زمینی وان از جمله عواملی است که باعث شده این سفر مقرون به صرفه تر باشد.

تور ارزان وان
تور وان ترکیه از محبوب ترین مقصد های مسافرتی برای ایرانیان محسوب میشوند.

 

تور وان ترکیه، بهترین گزینه برای مسافران

شهر وان ترکیه، میان افرادی که میخواهند با کمترین هزینه، سفر خارجی خوبی را تجربه کنند؛ محبوب است. اولین دلیل این محبوبیت، عدم نیاز به ویزا برای رفتن به تور وان، محسوب میشود. مراحل طولانی و سخت دریافت ویزا، بهترین علت برای انتخاب سفر به وان ترکیه به شمار میرود.
از طرف دیگر،راحت پیدا کردن تور ارزان وان یکی دیگر از دلایل مهم برای این انتخاب است.
انواع مختلف تورهای ارائه شده برای سفر به وان ترکیه، گزینههای خوبی را برای افراد به وجود آوردهاند تا بتوانند با توجه به شرایط و هدفی که از این سفر دارند؛ انتخاب مناسبی داشته باشند. این موضوع ثابت میکند که چرا تور وان، به محبوبیت زیادی میان ایرانیان دست پیدا کرده است!یکی دیگر از موضوعاتی که افراد برای شهر وان ترکیه، بیان کردهاند؛ تفریحات فراوان و بازارهای خرید زیادی است که در این شهر، وجود دارند. ارائه تفریحات مختلف برای افرادی با سلیقه های گوناگون، این شرایط را فراهم کرده است تا توجه تمامی افراد به وان ترکیه، جلب شود و این شهر را در صدر لیست مقاصد مسافرتی خود، قرار دهند.

"<yoastmark

مسیرهای مسافرت به وان

مسیرهای تور وان، انواع مختلفی دارند که در هر تور و با توجه به شرایطی که مسافران انتخاب میکنند؛ متفاوت هستند. سفر به این شهر، از روش های مختلفی امکانپذیر است که سفر زمینی با اتوبوس یا ون(تور زمینی وان)، یکی از پرطرفدارترین آنها، به شمار میرود. سفر با ماشین شخصی یا سفر هوایی نیز از دیگر مسیرهای وان ترکیه هستند.
از آنجایی که هنوز پرواز مستقیمی از ایران به این شهر وجود ندارد؛ انتخاب مسیر هوایی تور وان، چالشهای زیادی را برای مسافران به وجود می آورد. برای سفر هوایی به شهر وان ترکیه، ابتدا باید به استانبول سفر کنید و سپس با هواپیما، از این شهر به وان بروید. از این رو، بسیاری از گردشگران، سفر زمینی را انتخاب میکنند.
به دلیل نزدیک بودن شهر زیبا و توریستی وان ترکیه به مرز غربی ایران، این امکان وجود دارد تا با استفاده از ون یا اتوبوس، به این شهر سفر کرد. یکی از مهمترین مزیت تور ارزان وان نیز، همین موضوع است. از دیگر مسیرهای تور وان، میتوان به قطار اشاره کرد که این روش سفر نیز علارغم استقبال مردم در گذشته در این روزها غیر فعال است.
عداد زیادی از مسافران تور وان به علت صرفه جویی در وقت و هزینه، سفر با اتوبوس را انتخاب میکنند.
تور ارزان وان

هتل های ارزان وان برای اقامت

پس از انتخاب مسیر رفتن به شهر وان، انتخاب محلی مناسب برای اقامت نیز یکی از مهمترین دغدغه های مسافران به شمار میرود. اگر قصد اقامت در سوئیت دارید؛ هتلهای روشن سوئیت، رویال سوئیت و الیت نور، مناسبترین انتخاب به شمار میروند. بسیاری از افراد، برای صرفه جویی در هزینه ها، اقامت در سوئیت ها را انتخاب میکنند تا بتوانند سفر ارزان و در عین حال، باکیفیتی را تجربه کنند.هتلهای ارزان مناسبی نیز در شهر وان ترکیه برای افرادی که تصمیمی برای اقامت در سوئیت ندارند نیز وجود دارند که میتوانند انتخاب خوبی باشند. هتلهای وان لایف، دیمیت پارک و یاکوت، از پرطرفدارترین هتلها برای گردشگران هستند که علاوه بر امکانات رفاهی مناسب، از شرایط خوبی برای اقامت در طول سفر به وان ترکیه نیز برخوردار هستند.
جاذبه های گردشگری شهر وان ترکیه
یکی از اصلی ترین دلایل سفر به این شهر، قیمت مناسب کالاها برای گردشگران ایرانی است. اما علاوه بر بازارهای زیاد و تنوع محصولات، شهر وان، جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که موردتوجه افراد زیادی واقع شده اند. دریاچه وان و آبشار مرادیه، از جمله مقاصدی هستند که جذابیت زیادی برای علاقمندان به طبیعت دارند. همچنین این شهر، با گربه های چشم آبی و معروف زیادی که دارد؛ مکان خوبی برای عاشقان حیوانات نیز به شمار میرود. البته این شهر، با تمام جاذبه هایش، عاشقان تاریخ را نیز فراموش نکرده است و در دل خود، مکانهای تاریخی زیادی از جمله قلعه وان و کلیسا آکدامار را جای داده است.

هتل وان
هتل زیبای وان

بهترین زمان سفر به وان ترکیه

گشت و گذار و خرید در شهر وان ترکیه، انتخاب خوبی برای گردشگران ایرانی به شمار میرود. از این رو، افراد بسیاری به دنبال پیدا کردن تور ارزان وان هستند تا بهترین تجربه را از سفر خود داشته باشند. بهترین فصل سفر به این شهر زیبا و پرجاذبه، از اواخر اردیبهشت تا اوایل مهر است؛ در این زمان از سال، میتوانید بهترین فرصت برای خرید در این شهر را کسب کنید و همچنین، از آب و هوا معتدل و مناسب نیز بهره مند شوید.همچنین با انتخاب این زمان برای سفر میتوانید از تور زمینی وان استفاده کنید و در طول مسیر از طبیعت بکر این منطقه استفاده کنید.
در فصول سرد سال، به ویژه در ماههای دی و بهمن، قیمت هتلها و همچنین بلیتهای مسافرتی، در ارزانترین حالت ممکن قرار دارند؛ از این رو، این ماهها نیز موردتوجه گردشگرانی قرار میگیرند که قصد دارند هزینه های خود را تا حد امکان کاهش دهند و به شرایط آب و هوایی، اهمیت زیادی نمیدهند.

در تعطیلات جدا از  بحث شلوغی بیش از حد شهر کوچک وان، قیمت هتل‌ها وان بسیار افزایش میابد. اما اگر راهی جز سفر در تعطیلات را ندارید، بهتر است از قبل و از طریق توریلند یکی از هتل‌های وان را رزرو کنید. زیرا قیمتی که ما برای هتل ارائه می‌دهیم، اغلب ارزان‌تر از قیمتی است که هتل‌ها به گردشگران می‌فروشند.

"<yoastmark

انتخاب بهترین تور وان ترکیه ارزان قیمت

برای انتخاب بهترین شرایط برای مسافرت به شهر وان ترکیه، باید هدف خود از مسافرت و همچنین بودجه لازم برای این کار را در داشته باشید تا بتوانید تور ارزان وان متناسب با شرایط خود را پیدا کنید. برای داشتن تجربه یک مسافرت منحصربفرد، باید عوامل زیادی را که میتوانند بر کیفیت سفر تاثیر داشته باشند نیز در نظر بگیرید. عواملی نظیر آب و هوا، بررسی هتلها و قیمتهای مختلف مسیرهای تور وان، از جمله مواردی هستند که باید در برنامه ریزی های شما مورد توجه قرار بگیرند تا سفر خوبی را تجربه کنید.پیشنهاد تیم توریلند به شما خرید تور زمینی وان است.

 

قیمت تور وان از مشهد چقدر است؟

از چه راه‌هایی می توان به وان سفر کرد؟

ناحیه محتوا جعبه تاگل

بهترین فصل سفر به وان چه زمانی است؟

جستجوی تور

ارتباط با ما

جهت ارتباط با کارشناسان توریلند با شماره زیر در ارتباط باشید.

05131634343